תפריט סגור ADVICE FP

תמיד כאן. תמיד בשבילכם.

השאירו בבקשה פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הודעתך נשלחה בהצלחה

נחזור אליכם בקרוב,
תודה רבה!

ביטוח מזונות

לאחר סיום קשרי נישואין אנו נמצאים פעמים רבות במצב בו מחד אנו מעוניינים להגן פיננסית על ילדינו אך מאידך פתרון הוני אשר ינוהל בידי בן זוגנו לשעבר אינו נכון לנו יותר. ביטוח המזונות של קבוצת ADVICE בא להבטיח כי היה ואנו לא נוכל לספק את צורכי ילדינו יעמוד בפניהם פתרון אחר אשר ייכנס בנעלינו ויגן על אלו החשובים לנו מכל באופן שוטף ותזרימי עד לגיל בו אלו יוכלו לעמוד איתן על רגליהם הכלכליות.

ביטוח שותפים

ביטוח אשר בא להגן הן על בני משפחתך והן על שותפיך העסקיים: מדובר בפתרון אשר מהותו כי במידה ואחד השותפים הולך לעולמו השותף השני לא מוצא את עצמו בפני שוקת שבורה של שותפים חדשים ללא יכולת לתרום לעסק ולעתים ללא מקורות פיננסים המאפשרים לנו לרכוש את חלקם בעסק. מנגד הוא מאפשר לאלו החשובים לנו מכל לקבל את ערכו ההוגן של העסק מבלי להכניס אותם בעל כורכם לנבכי העולם העסקי, על לחציו, הלוואותיו ושלל הבעיות אשר הוא מביא איתו.

ביטוח אנשי מפתח

ביטוח אשר בא להגן על עתידנו הכלכלי מפני חוסר יכולתו של מי מאנשי המפתח בעסק להמשיך ולייצר את ערכיו המוספים לעסק.

ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה

ביטוח אשר מטרתו הנה להגן עלינו ועל בני משפחתנו מפני סערות פיננסיות הנובעות מחוסר יכולתו של מי ממפרנסי התא המשפחתי להמשיך ולספק את צרכי הבית. ביטוחים אלו נפוצים מאד באוכלוסייה אולם במרב המקרים נערכים ללא תכנון והתאמה לצורכי המשפחה וללא התייחסות ארוכת טווח לעלותם הכוללת. קבוצת ADVICE מתחייבת לבנות עבורך עת הפתרון האפקטיבי ביותר במחיר הטוב ביותר כך שלאורך זמן תוכלו לחסוך ממון רב בעלות ביטוחית על חשבון חברות הביטוח, כספים אשר יוכלו לשרת אתכם ואת היקרים לכם.

ביטוח משכנתא

אנו נדאג לנסות ולספק עבורך את הביטוח הזול ביותר כחלק ממערך ההגנות הפיננסיות הכולל שלך.

 

ביטוח בריאות וסיעוד

בישראל כיום נוצר מצב אבסורדי בו מערך הרופאים בישראל הנו מהמוערכים בעולם אך עקב בעיות תקציביות הנגררות במשך שנים הפתרונות הרפואיים המסופקים במערכת הציבורית ובקופות החולים מסוגלים לתת פעמים רבות פתרון איטי מידי, לא מספק ולעתים אף אינן מסוגלות לתת מענה כלל ועיקר. אנו ב-ADVICE משתמשים במירב הפתרונות הקיימים בשוק הפרטי על מנת לספק לך ולמשפחתך פתרון מושלם אשר מתבסס על החוסרים במערכת הציבורית ואינו מהווה ביטוח כפל. אנו שואפים לכך כי בכל אירוע מהותי תמיד יעמוד לרשותך הצוות הרפואי הטוב ביותר, במהירות המקסימלית ועם סל ההגנות הרפואיות המלא. אנו עושים כל זאת בהתבססות על המערכת הציבורית כרובד ראשון אשר נדרש להשלמה ועליו דואגים לרווחתך הרפואית בכל מקרה בו נדרשת הגנה רפואית או סיעודית.

תכנון פרישה מוקדמת

בשנים האחרונות הגענו למצב חיים בעייתי בו כנגד תוחלת חיים הולכת ומתארכת אנו נפגשים יותר ויותר בגילאי פרישה חדשים הנמוכים מהותית מגיל הפרישה הרשמי. אנו נעשה הכל כך שבמידה ותרצה או תצטרך לבצע פרישה מוקדמת תוכל להמשיך ולשמור את רמת חייך עד לגיל הפרישה הרשמי ולאחריה. מודל תכנון הפרישה המוקדמת בא לאפשר לך להשיג מטרה זו ועל ידיה לשמר את אורחות חייך בכל גיל חיים ובכל מצב עולם.

חסכון פנסיוני

בניית מעטה חסכון אשר יאפשר לך לשמור את רמת חייך טרום פרישתך. המודל בנוי על בניית מעטה ההגנה הנכון ביותר מבחינת בחירת מוצרי החיסכון הפנסיוני הנדרשים, הוזלת עלויותיהם ככל שרק ניתן  ומקסום התועלות הנוספות אותן ניתן להפיק מחסכונותינו הפנסיונים. יחד עם כל אלו אנו מודעים לכך כי כל אירוע של עזיבת עבודה או לחילופין חתימת על חוזה עבודה חדש מכילים בתוכם בעיות אפשריות אשר יכולים לפגוע בפנסיה שלך ולכן נלווה אותך בכל צומת חיים כזו להבטחת עתידך הכלכלי.

ניהול הון פנוי

בקבוצת ADVICE משתמשים בשנות הניסיון הרבות שלנו על מנת לסייע בידך לבצע את אלוקציית הנכסים הטובה ביותר בעבורך. אנו נבחן את יחסך לתנודתיות במישור הסיכוי/ סיכון ואת הגדרת יעדי השקעה שלך הנגזרים מכך. בהמשך נבחר עבורך את מנהלי ההשקעות הטובים ביותר לכל אחד מהסגמנטים השונים המרכיבים את תיק הנכסים שלך. אנו נשתמש בראייה הרחבה אשר מאפשרת לנו לבחון ולהבין את טיב חסכונותייך הפנסיונים אשר יאפשר לך מבחינה ניהולית לשלב את מכשירייך הפנסיונים עם הונך הבנקאי ולסייע למיצוי מלא היתרונות הגלומים בניהול הונך האישי וכל זאת לבחירת אסטרטגיית ההשקעות הנכונה לך ביותר.

ניהול הגנות ביטוחיות

על פי מודל העבודה של קבוצת ADVICE, אנו נבחן עבורך את כיסוייך הביטוחיים בראיה דואלית של ביטוח עודף/חסר מחד ושל העלות הביטוחית לאורך זמן מאידך.
רוב האנשים אינם מודעים לכיסויים אשר עומדים בפניהם ועוד פחות מכך אינם מודעים לכך כי רוב תכניות הביטוח שלהם הינם במודל של מחיר משתנה כאשר השינוי במחיר הוא נגזרת של גיל המבוטח והוא אקספוננציאלי.

המטרה שלנו היא לשמור על אורח החיים שלך. בכל גיל. בכל מצב.

צור קשר